Zoek

Evenementen

september 2020

Datumsorteerpictogram Evenement Organisator
30 tot 30 september 2020
Stuurgroep Vorming I
Vergadering

De stuurgroep is voor ploeg vorming wat een groepsraad is voor een...

Ploeg Vorming In Scouting
Het Scoutshuis

oktober 2020

Datumsorteerpictogram Evenement Organisator
02 tot 02 oktober 2020
Verbondsraad 2 oktober - digitaal
Vergadering

Inschrijven Inschrijven, inschrijving annuleren of wijzigen kan tot woensdag...

Organisatie Herfstontmoeting
Van in ons kot
03 tot 03 oktober 2020
VERBONDSFORUM - OUTDOOR
Vergadering

Verbondsforum zaterdag 3 oktober tussen 9u - 14u of 14u30 - 19u30...

Verbondsbureau
MOERKENSHEIDE
05 tot 05 oktober 2020
Vorming à la carte - Brugge
Alle leiding, Vorming

Vorming à la carte bestaat uit drie avonden vorming voor leiding,...

Ploeg Vorming In Scouting
Sint- Lodewijkscollege
05 tot 21 oktober 2020
Vorming à la carte - Gent
Alle leiding, Vorming

  Vorming à la carte bestaat uit drie avonden vorming voor leiding,...

Vormingsbegeleiding
Gouwhuis Gent
05 tot 21 oktober 2020
Vorming à la carte - Brussel
Alle leiding, Vorming

Vorming à la carte bestaat uit drie avonden vorming voor leiding,...

Ploeg Vorming In Scouting
Huis van het Nederlands Bruss...
05 tot 21 oktober 2020
Vorming à la Carte - Leuven
Alle leiding, Vorming

Vorming à la carte bestaat uit drie avonden vorming voor leiding,...

Ploeg Akabe
Gouwhuis Oost-Brabant
05 tot 21 oktober 2020
Vorming à la Carte - Hasselt
Vorming

Vorming à la carte Dat zijn drie avonden vorming voor leiding,...

Ploeg Vorming In Scouting
Gouwhuis Gouw Limburg
05 tot 21 oktober 2020
Vorming à la Carte - Antwerpen
Alle leiding, Vorming

Vorming à la carte bestaat uit drie avonden vorming voor leiding,...

Ploeg Vorming In Scouting
Het Scoutshuis
06 tot 06 oktober 2020
vergadering integriteit binnen groepen
Structuren, Vergadering

Eerste vergadering waarbij we verkennen wat we kunnen doen om aan de slag te...

Verbondscommissie
Scoutshuis
07 tot 07 oktober 2020
Jungle Café - Antwerpen
Vergadering, Kabouter- en welpenleiding

We organiseren in oktober 2020 drie ‘jungle cafés’ 7/10 Antwerpen (Lokalen...

Ploeg K/W
Lokalen Scouts de 4 Antwerpen...
10 tot 10 oktober 2020
Plandag pedagogische commissie
Structuren, Vergadering

Op 10 oktober worden jullie bij Loes en Krikke (vlakbij Antwerpen Centraal)...

Personeel Secretariaat
Loes en Krikke (Colonia)...
11 tot 11 oktober 2020
dagje Beheerscommissie - 11 oktober 2020
Structuren, Vergadering

De vergadering start om 9u en loopt tot 18u De agenda + (eventuele) nota's...

Beheerscommissie
Gouwhuis Gent
13 tot 13 oktober 2020
Vorming à la Carte - Mechelen
Alle leiding, Vorming

Vorming à la carte bestaat uit drie avonden vorming voor leiding,...

Vormingsbegeleiding
Scouts Sint-Katrom
13 tot 13 oktober 2020
Stuurgroep #HO21
Structuren, Vergadering

Hoi liefste stuurgroepies, Graag komen we in het echt samen op 13 okotber...

Organisatie Herfstontmoeting
Scoutshuis
16 tot 18 oktober 2020
SOLL Klim- en speleoweekend 18-20 oktober
Giverleiding, Weekend

Giver-takweekend Over het weekend Een avontuurlijk weekend voor givers en...

Sollploeg
Durnal
20 tot 20 oktober 2020
Jungle Café - Leuven
Vergadering, Kabouter- en welpenleiding

We organiseren in oktober 2020 drie ‘jungle cafés’ 7/10 Antwerpen (Lokalen...

Ploeg K/W
Gouwhuis Oost-Brabant
21 tot 21 oktober 2020
Vorming à la Carte - Kortrijk
Alle leiding, Vorming

Vorming à la carte bestaat uit drie avonden vorming voor leiding,...

Vormingsbegeleiding
Groeningenheem
24 tot 24 oktober 2020
Plandag commissie Hopper jeugdverblijven 24/10 - Drieboomkensberg
Vergadering

Onder het motto: uitstel maar geen afstel!   Bij deze een warme uitnodiging...

Commissie Hopper Jeugdverblijf
Hopper jeugdverblijf Drieboom...
27 tot 27 oktober 2020
Jungle Café - Gent
Vergadering, Kabouter- en welpenleiding

We organiseren in oktober 2020 drie ‘jungle cafés’ 7/10 Antwerpen (Lokalen...

Ploeg K/W
Gouwhuis Gent
29 tot 29 oktober 2020
Verbondscommissie- 29 oktober 2020
Structuren, Vergadering

We beginnen te eten om 18u30. De vergadering start om 19u30.  

Verbondscommissie
Scoutshuis
30 tot 01 november 2020
Hoofdanimatorcursus basisweekend
Alle leiding, Vorming

  Basisweekend is een weekend dat draait rond thema's als: conflicthantering...

Vormingsbegeleiding
HET SCOUTSHUIS
30 tot 04 november 2020
Kaderdagen structuren
Vorming, Structuren

Jij wil groeien in je functie en je team/werking versterken? Dan biedt KDS...

Structuurteam
MERKENVELD
31 tot 06 november 2020
Instructeurcursus
Alle leiding, Vorming

Wil je Jintro, Animatorcursus of Basisweekend begeleiden? Op...

Vormingsbegeleiding
MERKENVELD
31 tot 06 november 2020
Animatorcursus
Vorming, Alle leiding, Jins en laatstejaarsleden

In no time een zot creatief spel uit je mouw schudden? Vastberaden omgaan...

Vormingsbegeleiding
MERKENVELD
31 tot 06 november 2020
Inclusieve animatorcursus
Vorming

De inclusieve animatorcursus is een cursus voor jongeren met een...

Vormingsbegeleiding
MERKENVELD
31 tot 06 november 2020
Hoofdanimatorcursus Gilwell onder dak
Alle leiding, Vorming

Gilwell is een avontuur van een week, waar je samen met een tiental andere...

Vormingsbegeleiding
MOERKENSHEIDE
31 tot 03 november 2020
Focus
Alle leiding, Vorming

FOCUS is een uitdagende vierdaagse waarna je als leider door een roze bril...

Vormingsbegeleiding
DRIEBOOMKENSBERG

november 2020

Datumsorteerpictogram Evenement Organisator
01 tot 06 november 2020
Instructeurcursus Gilwell
Vorming, Structuren

Je leert de opbouw van een Gilwell kennen. We bespreken onze verwachtingen...

Vormingsbegeleiding
MERKENVELD
09 tot 09 november 2020
Beheerscommissie - 9 november 2020
Structuren, Vergadering

We beginnen te eten om 18u30. De vergadering start om 19u30. De agenda + (...

Beheerscommissie
Scoutshuis
10 tot 10 november 2020
Stuurgroep Vorming II
Vergadering

De stuurgroep is voor ploeg vorming wat een groepsraad is voor een...

Ploeg Vorming In Scouting
Gouwhuis Gent
12 tot 12 november 2020
Pedagogische Commissie november
Structuren, Vergadering

De pedagogisch commissie gaat door in de eengemaakte zalen verkenner en gids...

Pedagogische Commissie
HET SCOUTSHUIS
13 tot 15 november 2020
SOLL Klim- en speleoweekend 13-15 november
Giverleiding, Weekend

Giver-takweekend Over het weekend Een avontuurlijk weekend voor givers en...

Sollploeg
Durnal
17 tot 17 november 2020
Stuurgroep #HO21
Structuren, Vergadering

Hoi stuurgroepies, Graag komen we in het echt samen op 17 november in het...

Organisatie Herfstontmoeting
Scoutshuis
26 tot 26 november 2020
Verbondscommissie- 26 november 2020
Structuren, Vergadering

We beginnen te eten om 18u30. De vergadering start om 19u30.  

Verbondscommissie
Scoutshuis
27 tot 29 november 2020
SOLL Klim- en speleoweekend 27-29 november
Giverleiding, Weekend

Giver-takweekend Over het weekend Een avontuurlijk weekend voor givers en...

Sollploeg
Hotton

december 2020

Datumsorteerpictogram Evenement Organisator
02 tot 02 december 2020
Stuurgroep Vorming III
Vergadering

De stuurgroep is voor ploeg vorming wat een groepsraad is voor een...

Ploeg Vorming In Scouting
Het Scoutshuis
10 tot 10 december 2020
Pedagogische Commissie december
Structuren, Vergadering

De pedagogisch commissie gaat door in de eengemaakte zalen verkenner en gids...

Pedagogische Commissie
HET SCOUTSHUIS
14 tot 14 december 2020
Beheerscommissie - 14 december 2020
Structuren, Vergadering

We beginnen te eten om 18u30. De vergadering start om 19u30. De agenda + (...

Beheerscommissie
Scoutshuis
17 tot 17 december 2020
Verbondscommissie- 17 december 2020
Structuren, Vergadering

We beginnen te eten om 18u30. De vergadering start om 19u30.  

Verbondscommissie
Scoutshuis
26 tot 31 december 2020
Animatorcursus
Vorming, Alle leiding, Jins en laatstejaarsleden

In no time een zot creatief spel uit je mouw schudden? Vastberaden omgaan...

Vormingsbegeleiding
DRIEBOOMKENSBERG
26 tot 31 december 2020
Jintro
Vorming

  Jintro, dat is ontdekken wat je goed kan. Op een speelse manier, samen...

Vormingsbegeleiding
DE KLUIS
26 tot 31 december 2020
Inclusieve animatorcursus
Vorming

De inclusieve animatorcursus is een cursus voor jongeren met een...

Vormingsbegeleiding
DRIEBOOMKENSBERG
26 tot 31 december 2020
Hoofdanimatorcursus Gilwell onder dak
Alle leiding, Vorming

Gilwell is een avontuur van een week, waar je samen met een tiental andere...

Vormingsbegeleiding
DE KLUIS
26 tot 31 december 2020
Instructeurcursus
Alle leiding, Vorming

Wil je Jintro, Animatorcursus of Basisweekend begeleiden? Op...

Vormingsbegeleiding
DE KLUIS
28 tot 31 december 2020
Focus
Alle leiding, Vorming

FOCUS is een uitdagende vierdaagse waarna je als leider door een roze bril...

Vormingsbegeleiding
MOERKENSHEIDE

januari 2021

Datumsorteerpictogram Evenement Organisator
14 tot 14 januari 2021
Pedagogische Commissie januari
Structuren, Vergadering

De pedagogisch commissie gaat door in de eengemaakte zalen verkenner en gids...

Pedagogische Commissie
HET SCOUTSHUIS
18 tot 18 januari 2021
Beheerscommissie - 18 januari 2021
Structuren, Vergadering

We beginnen te eten om 18u30. De vergadering start om 19u30. De agenda + (...

Beheerscommissie
Scoutshuis
19 tot 19 januari 2021
Stuurgroep Vorming IV
Vergadering

De stuurgroep is voor ploeg vorming wat een groepsraad is voor een...

Ploeg Vorming In Scouting
Brussel
22 tot 23 januari 2021
24u beleid
Vergadering

Hallo ploegverantwoordelijken, commissarissen, gouwcommissarissen, -...

Beheerscommissie
DE BRINK